KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555130

nr 1255 5130

Niels Andersson Wyke (1868-1937), Kust. Signerad, daterad 1931. Olja på duk, 36x56

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:05:45

20/5 18:23:44 1      Vinnande bud